Nutridients

Produkt dostępny w wersji big bag

Calcium Soaps

Our range of calcium soaps consists of a number of different products, based on palm, rapeseed or olive oil, and is produced in either Europe or Asia. The advantage of this is that we can offer a suitable solution for various needs.

Profat

Profat wykonany jest z kwasów tłuszczowych oleju palmowego. Kiedy sole tłuszczowe i wapno poddadzą się procesowi hydrolizy, w wolnej postaci wchodzą do dwunastnicy gdzie są trawione i wchłaniane tak samo jak wszystkie inne preparaty używane w żywieniu zwierząt.

Profat Nat

Profat Nat wykonany jest z kwasów tłuszczowych oleju palmowego. Dodany przeciwutleniacz jest całkowicie naturalny, oparty na wszystkich naturalnych polifenolach. Jest to źródło suchego tłuszczu i obwodnica żwacza dla przeżuwaczy.

Monofat

Monofat to suche, luźne, granulki o zielonym kolorze. Monofat jest wykonany w 100% z oliwek co oznacza niską zawartość kwasu palmitynowego. Powoduje to zwiększenie absorpcji pojemności i lepsze trawienie. Monofag jest przeznaczony do stosowania w dochodowy i wydajny sposób, jako źródło energii dla zwierząt jednożołądkowych.

Colzafat

Colzafat to mydło wapniowe na bazie kwasów tłuszczowych rzepaku. Jest to źródło suchego tłuszczu i zawiera kwasy tłuszczowe Omega 3.

Charakterystyka

  • This site uses cookies
  • Hide this notification