Trochę historii

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w Amstenrade, gdzie J. Schils rozpoczął działalność w 1925 roku. W tym czasie nasze działania polegały głównie na mieleniu i mieszaniu surowców dla lokalnych piekarzy i rolników.

Pierwsze udane eksperymenty z paszą dla zwierząt i preparatami mlekozastępczymi dla cieląt zostały zakończone pod koniec 1950 roku. Wkrótce potem Schils rozpoczął szybką ekspansję poprzez eksport oraz tworzenie oddziałów we Włoszech, Belgii i Niemczech. W 1970 roku weszliśmy na rynek produkcji bydła, a wkrótce potem nastąpiło rozszerzenie naszego własnego gospodarstwa. W 1980 roku wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny, który koncentruje się wyłącznie na produkcji preparatów mlekozastępczych i pasz dla zwierząt.

Po przejęciu przez grupę Van Drie w 2004 roku, Schils zainwestował 10 mln euro w kolejny zakład produkcyjny, w celu zagwarantowania innowacyjności i niezawodności naszych substytutów mleka i pasz dla zwierząt. Obecnie linia produkcyjna jest wyposażona w najbardziej zaawansowane urządzenia, które gwarantują doskonałą wydajność i elastyczność. Grupa VanDrie jest światowym liderem w produkcji cielęciny oraz produkcji preparatów mlekozastępczych i żywienia zwierząt.

  • This site uses cookies
  • Hide this notification