Schils BV

Schils jest jednym z największych producentów substytutów mleka dla cieląt i pasz dla zwierząt w grupie VanDrie z klientami na całym świecie. Zaawansowany system Tracking & Tracing (SAP) jest unikalny, co pozwala firmie na stworzenie w pełni automatycznego połączenia między składnikami a produktami gotowymi, gwarantując pełną identyfikowalność. Unikalny i innowacyjny system Tracking & Tracing ma duży udział w zapewnieniu, jakości naszych produktów.

Nasz doświadczony personel posiada wysokie kwalifikacje dotyczące naszych produktów i znajomość rynku. W połączeniu z wiedzą logistyczną i światową siecią naszych dystrybutorów możemy w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów.

Schils jest elastycznym i wiarygodnym partnerem, który gwarantuje produkty z odpowiednim stosunkiem ceny, do jakości. Nasza elastyczność przejawia się poprzez całą gamę produktów. Oferujemy naszym klientom wsparcie i informacje dotyczące hodowli cieląt. Ponadto Schils oferuje swoim klientom możliwość dobierania składników do produktów, które chcą zakupić, tak, aby satysfakcja była gwarantowana!

Chcesz wiedzieć więcej? Prosimy o kontakt na sales@schils.com lub poprzez formularz kontaktowy.

  • This site uses cookies
  • Hide this notification