Eurolac

Eurolac jest jednym z najlepszych preparatów mlekozastępczych w naszej ofercie. Zamiennik mleka Eurolac jest oparty w 100% na tłuszczach roślinnych i wyprodukowany jest zgodnie z system produkcji spry-dried. System produkcji „Spry-dried”, sprawia, że ​​ tłuszcz dozowany jest w bardzo małych  cząsteczkach, co zapewnia znakomitą rozpuszczalność i przyswajalność  mleka zastępczego.

Charakterystyka produktu

  • Eurolac zamiennik mleka dla cieląt zawiera  Schils Protection Plus pakiet, mieszanka wyselekcjonowanych składników specjalnych w celu wspierania zdrowia jelit  i układu odpornościowego cieląt
  • Eurolac jest bardzo łatwy do rozpuszczenia w wodzie: Może być rozpuszczony w zimnej wodzie (15-20 ° C), jak również w ciepłej (45-50 ° C)
  • Eurolac dostępny jest również w technologii Co-Spray Eurolat

Rónże Rozwiązania Dla Różnych Potrzeb

 

Twój Partner W Żywieniu Młodych Zwierząt

Jako specjalista w żywieniu młodych zwierząt, Schils zawsze szuka partnerów do tworzenia i dzielenia się wiedzą. Od sprzedaży, marketingu i wsparcia technicznego z naszej strony, do doświadczenia ze strony naszych klientów możemy współpracować w celu zwiększenia wydajności wzrostu, zdrowia i zysków.

Schils oferuje więcej niż tylko preparaty mlekozastępcze. Schils oferuje to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. 

  • This site uses cookies
  • Hide this notification