Dobrostan zwierząt

Dobrostan zwierząt i bezpieczeństwo żywności są w centrum zainteresowania nie tylko w Holandii i Europie, ale i na całym świecie. To nie tyko producenci pasz i preparatów do żywienia zwierząt hodowlanych mają na uwadze  dobrostan zwierząt, ale również konsumenci , którzy coraz większą wagę przywazują do zdrowia i dobrostanu zwierząt. Wszyscy chcemy, aby żywność była bezpieczna.

Schils przyczynia się do produkcji zdrowej żywności poprzez zapewnienie zdrowej i wysoko jakościowej żywności dla zwierząt. Ponadto, Schils stworzył taki system chowu, który zaspokaja podstawowe potrzeby zwierząt, przede wszystkim w zakresie: żywienia, dostępu do wody, potrzebnej przestrzeni życiowej, zapewnienia towarzystwa innych zwierząt, leczenia, higieny utrzymania, mikroklimatu pomieszczeń, warunków świetlnych. Jednocześnie nie pozwala na okaleczanie zwierząt oraz zapewnia ich schronienie przed złymi warunkami klimatycznymi.

Będziemy nadal zwracać uwagę na integralność łańcucha zdrowia i dobrostanu zwierząt, bez szkody dla środowiska, w sposób ekonomicznie odpowiedzialny.

Chcesz wiedzieć więcej?

Prosimy o kontakt na 
sales@schils.com lub poprzez formularz kontaktowy.